محمدعلی رامین با انتشار مطلبی به حواشی روزهای اخیر یاسین رامین و مهناز افشار؛ پسر و عروسش واکنش نشان داد. مهناز افشار تاکنون و از زمان انتشار این مطلب هیچ واکنشی به ادعاهای پدرشوهرش نشان نداده است.

متن نامه بدین شرح است:

یاسین ساده‌لوح! ازدواج شماها، برای بهره‌برداری از موقعیت هم‌دیگر بود، نه برای زندگی خانوادگی! اما مهناز افشار بعداز با فروپاشاندن خانواده‌ات، طبق تربیتش، گام به گام تورا به سوی سقوط اعتقادی و سیاسی کشانید و تو نفهمیدی که ملاک دنیاوآخرت پدرت، ولی‌فقیه و ایستادن با انقلاب اسلامی در برابر اشرارجهانی بوده و هست! مهناز که باپذیرشِ مأموریتِ ترویج بی­‌حجابی­ و بی­‌حیایی، مُحَرِک هر شایعه­ و کینه­‌توزی علیه­‌تو بوده، حالا ظاهراً برای دفاع از مظلومیت­‌تو، با دریدگی تمام «لعنت­ به­ جمهوری­ اسلامی» می­‌گوید؛ که البته یقیناًوحتماً، همین «لعن»، در دنیاوآخرت رهایش نخواهد کرد؛

بنابراین اگر هنوز ذره­‌ای از اصالت و شعور در خودت سراغ داری، بفهم­ که بعداز سقوطِ کامل‌ِ تو، مهناز رهایت می­‌کند! آنچه می‌بینم، باید بگویم: مهناز، واقعیت و مجازی را درهم ریخته و می‌خواهد با جذابیت زنانه‌اش، نقش "مریم رجوی زیبا" را بازی کند؛ اما تو "مسعود رجوی" او نیستی و کس دیگری نیاز خواهد بود که بتواند دست به کشتار ملت خود بزند؛ اما در ابتدای عطش‌ناک کینه‌جویی‌ها، هردوباهم تحریک‌پذیر در خدمت دشمنان ایران پادویی خواهید کرد؛ هم بخاطر رنج مشترکتان و هم بخاطر پیوندتان!

کاش می‌توانستی، شعله تنفرش را کم کنی تا مجبور به انتخابی سخت نباشی!

نگارش این رنجنامه، برایم بازگویی تلخ‌ترین کابوس وحشتناکی است که ده‌سال از بیان آن اجتناب کردم تا زندگی‌تان آسیب نبیند؛ اما امروز سرنوشت‌ مشترکتان را پرتگاه مهلکی می‌بینم که شاید جداگانه با درک خطر، هردو/هرسه نجات بیابید!

محمدعلی رامین