با انتشار اطلاعیه ای انجام شد؛ استقرار یک شعبه اخذ رای ویژه هنرمندان در تالار وحدت تهران، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار اطلاعیه ای از همه هنرمندان تئاتر کشور برای حضور در گردهمایی ویژه ای به مناسبت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دعوت کرد. 

به گزارش روبش و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار اطلاعیه ای از همه هنرمندان تئاتر کشور برای حضور در یک گردهمایی ویژه به مناسبت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه یازدهم اسفند ماه دعوت کرد. 

در متن این اطلاعیه آمده است: انتخابات برگ زرینی از حماسه ملت شریف ایران در تاریخ پر افتخار این سرزمین است.

اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن گرامیداشت این حماسه ملی ، همراه با آحاد مردم شریف ایران از همه هنرمندان شریف و گرانقدر تئاتر کشورمان برای حضور در پای صندوق های رأی دعوت به عمل می آورد.

در همین راستا گردهمایی ویژه ای از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه یازدهم اسفند ماه در شعبه اخذ رای مستقر در تالار وحدت تهران تدارک دیده شده است. امید است با عنایت و اهمیت این حماسه ملی، شاهد حضور پرشور هنرمندان ارزنده و فرهیخته تئاتر همراه با ملت عزیز ایران در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری باشیم.