وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایشگاه دائمی و «گالری عکس مشاهیر تئاتر ایران» را که با همکاری اداره‌کل هنرهای نمایشی و انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران برپا شده است، افتتاح کرد. به گزارش روبس و به نقل از ایران تئاتر، هم‌زمان با ۵۱ سالگی مجموعه ماندگار تئاتر شهر، چهل‌وپنج سالگی انقلاب اسلامی ایران و برگزاری چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، نمایشگاه دائمی و «گالری عکس مشاهیر تئاتر ایران» افتتاح شد.  

محمدمهدی اسماعیلی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی)، محمود سالاری (معاون امور هنری وزیر) و کاظم نظری (مدیرکل هنرهای نمایشی)، عصر دوشنبه نهم بهمن ۱۴۰۲، پس از حضور در مراسم اختتامیه بخش فراگیر چهل‌و‌دومین جشنواره تئاتر فجر، این نمایشگاه دائمی را که در فضای مقابل کارگاه نمایش تئاتر شهر قرار گرفته است، افتتاح کردند. این نمایشگاه عکس با همکاری اداره‌کل هنرهای نمایشی و انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران، در راستای دیده شدن فعالیت‌های مستمر عکاسان تئاتر به مدیریت مهدی آشنا برپا شده است.

در این مراسم، هنرمندان تئاتر ایران، مدیران هنری و جمعی از عکاسان تئاتر حضور داشتند. این نمایشگاه دائمی در هر فصل، میزبان مجموعه‌ای تازه از آثار عکاسان تئاتر ایران خواهد بود.