به گزارش روبش به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه یکشنبه دوم بهمن ماه با حضور در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به تماشای نمایش «روز دهم» در تالار چهارسوی مجموعه تئاترشهر نشست.

وزیر فرهنگ پیش از تماشای نمایش «روز دهم» در دومین روز جشنواره، در جمع خبرنگاران درباره سرانجام وضعیت حریم مجموعه تئاتر شهر گفت: در این خصوص توافقات لازم با شهرداری تهران انجام شده و بزودی اجرایی شدن طرح حریم تئاتر شهر با همکاری شهرداری تهران انجام خواهد شد.

اسماعیلی با بیان اینکه این دوره از جشنواره جوان‌ها و گروه‌های شهرستانی حضور پررنگ و تاثیرگذاری دارند، تصریح کرد: جشنواره تئاتر فجر امسال به لحاظ برپایی رویدادهای منطقه ای و استانی دوره ای کم نظیر به شمار می رود که در کنار این مسئله حضور پرشور  هنرمندان شهرستان ها، جشنواره امسال را به پررونق‌ترین دوره جشنواره تئاتر فجر بدل کرده است.

وی با اشاره به اینکه جشنواره تئاتر فجر فرصتی برای شناساندن ظرفیت‌های جدید محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: در این دوره نهایت تلاش ها انجام شد تا فضا برای حضور تمامی اهالی تئاتر فراهم شود و امیدواریم شور و نشاط روزهای ابتدایی این جشنواره تا پایان ادامه داشته باشد.